Kriszti és András:
A(z) TÜRKIZ utazásról
Kedves Róbert! Hálásan köszönjük a szuperül megszervezett utazást, pihenést. Mi november 23-30 között utaztunk az irodával. Hosszas keresgélés után ez az iroda biztosította a legjobb programokat és árakat. Egy napos kultúrálódással indult a program Kairóban, ahol "Bandi" egyiptomi idegenvezető (tökéletes magyarsággal) kísért minket és mondott el minden tudnivalót a piramisokról, az egyiptomi életről és még sok-sok kérdésünkre is kedvesen válaszolt, sokat nevettünk. Rettentő okos idegenvezető! Majd 5 éjszaka pihenés következett Hurghadában.Köszönjük a folyamatos kontaktálást, telefonos egyeztetést, a transzfereket, minden flottul ment!!!!
SEA STAR BEAU RIVAGE 5* - HURGHADA
Először nem ide akartunk menni, de 2 másik szállodában már nem volt szabad hely. A szálloda parkja, a tengerpartja a napozóágyakkal, a medencék, az épület gyönyörű kívülről és felületesen. De sajnos a kapott szoba kritikán aluli volt, koszos, elhanyagolt. Az éttermi ételek ízvilága sajnos nem jött be. Egyedül az ágy volt kényelmes. A személyzet nagyon kedves. Egyáltalán nem ajánljuk ezt a szállodát, de legalábbis a 112-es szobát biztos nem.
IGEN,
ajánlom az Egyiptom Travel utazási irodát!
IGEN,
ajánlom a TÜRKIZ utazást!
2024. 12. 22.
TÜRKIZ | SEA STAR BEAU RIVAGE 5* - HURGHADA | 2024. NOVEMBERI UTAZÁS
Kriszti és András